Şirket Profili

SERİ, Bilgi Teknolojileri (BT) alanında, marka bağımsız çözümler sunan önde gelen bir hizmet sağlayıcısıdır.

Türkiye’nin tamamını kapsayan yaygın hizmet ağımız ve her biri kendi alanında deneyimli ekiplerimiz ile tüm BT hizmetlerini tek bir noktadan temin etme imkanı sunuyoruz. Yaygınlığımız ve müşteri portföyümüzle ulaştığımız ekonomik ölçek sayesinde, etkin maliyet modeliyle yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. SERİ, tüm kurumsal firmaların ihtiyacı olan BT hizmetlerinin ana sağlayıcısı olma sorumluluğu ile müşterilerimizin işine değer katan stratejik ortağı olarak konumlanmaktadır.

İlkelerimiz

Müşterilerimiz varlık nedenimizdir. Onlara kendi alanlarında rekabet avantajı sağlayarak, birlikte değer üretiriz ve onlarla birlikte büyürüz. Bir hizmet şirketi olarak en önemli kaynağımız ise çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın mutluluğu, müşteri memnuniyetinin en önemli güvencesidir. Sürekli gelişim yaşamın yasasıdır. Modern dünyanın gerektirdiği, aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayabilmek için bilgi ve tecrübemizi sürekli olarak geliştirmeyi hedefleriz. Yeni ve yaratıcı çözümlerin SERİ’yi her zaman en önde tutacağına inanırız. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla ilişkilerimizi güven, saygı ve karşılıklı kazanç temeli üzerine kurarız.

Değerlerimiz

 • Müşteri Odaklılık: Müşterinin iş hedeflerini, çalışma ortamını, ihtiyaçlarını anlayıp ona uygun çözümler sunmak,
 • Dürüstlük: Müşteri ve diğer çalışanlarla olan ilişkilerde her zaman işin gerektirdiği profesyonellik ve disiplinle çalışmak,
 • Ekip Çalışması: Bilgiyi paylaşıp, farklı kişi ve gruplarla iletişim kurarak ortak hedeflere yönelmek,
 • Sürekli Gelişim: Mesleki ve bireysel gelişimini şirketimiz ve müşterilerimize fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek,
 • Yaratıcılık: SERİ’nin ve müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını öngörerek yeni fikir ve yaklaşımlar geliştirmek,
 • İletişim: Modern araç ve yöntemleri etkin bir şekilde kullanarak, gerekli bilgileri, doğru kişilerle, doğru zamanda ve doğru yöntemlerle paylaşmak.

Kalite Politikamız

SERİ Ltd. müşterilerine yüksek kalitede Bilgi Teknolojisi hizmet ve çözümleri sunmayı taahhüt etmektedir. Kaliteyi, müşterilerimize sağladığımız değerin temel bir parçası olarak kabul ediyoruz. SERİ Ltd. yüksek kalitede hizmet sunmaya ve toplam müşteri memnuniyetini sağlayacak hedeflere odaklanmıştır. Yaptığımız her işin arkasında pazarın itici güç olduğunu kabul ederek, müşterilerimize değer katacak etkili iş süreçlerini oluştururuz. SERİ Ltd. yöneticileri kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludurlar. Tüm SERİ Ltd. çalışanlarından, Kalite Yönetim Sistemimizin önemli parçası olan sürekli gelişime katılmaları beklenmektedir.

Vizyonumuz

Yüksek kalitede hizmet ve nitelikli iş gücü ile teknolojik gelişmelere öncülük eden, sürekli gelişen ve değişen yapısı ile bilgi teknolojileri alanının öncü kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin iş hedefleri doğrultusunda katma değerli, müşteri memnuniyeti odaklı en uygun çözümleri sunmak.

Bilgi Güvenliği Kurumsal Politikası

Bilginin gizliliği, bütünlüğü ve gerektiği zamanda erişilebilir olmasını, SERİ Ltd.’in hizmet kalitesinin temel bir parçası olarak görüyoruz.

SERİ Ltd. temel iş faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak ve müşteri taahhütlerini yerine getirmek amacıyla gerek fiziksel, gerekse elektronik tüm bilgi varlıklarının güvenliğini sağlamayı hedefler.

SERİ Ltd. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi; bilgi sistemleri altyapısını kullanmakta olan tüm çalışanları ve üçüncü taraf olarak bilgi varlıklarına erişen kullanıcıları kapsamaktadır.

SERİ Ltd. bu politika ile;

 • Bilginin izinsiz erişime karşı korunduğunu,
 • Bilginin gizliliğini en üst düzeyde sağlandığını,
 • Gereksinim duyulduğunda bilgiye yetkili kullanıcıların erişebileceğini,
 • Tüm çalışanlara bilgi güvenliği eğitimi verildiğini; tüm bilgi güvenliği açıklarının ve şüphe duyulan noktaların sorumlu kişilere raporlandığını,
 • Yasal ve sözleşme şartlarına tam uyum sağlandığını     garanti altına alır.

Hakkımızda

SERİ’nin şirket profili, İlkeleri, değerleri, kalite politikası, misyon ve vizyonu hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

SERİ’nin müşterileri için değer yaratan hizmet seçeneklerini bu bölümde inceleyebilirsiniz.

İletişim

SERİ’nin merkez ofis adresi, şehir haritası üzerindeki konumu ile diğer iletişim seçeklerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.